Menu

Apartament Modern 1+1 për Qira në Zemër të Tiranës, Rruga e Kavajës - 600€ | 76m²

Rruga e Kavajës Tirana

600 € / month

Status

For Rent

Type

Apartment

Reference

ULT6

1

1

Description

Ky apartament elegant me 1 dhomë gjumi dhe 1 tualete ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtese moderne në Rrugën e Kavajës, Tiranë. Për vetëm 600€ në muaj, ju mundeni të jetoni rehatshëm në zemër të qytetit.
• Hapësira e brendshme përbëhet nga 76m²
• Kuzhina është e pajisur plotësisht për gatim
• Salloni i ndenjes ofron një hapësirë të bollshme për të relaksuar
• Dhoma e gjumit është e rehatshme dhe e qetë
• Tualeti është i pajisur me të gjitha nevojat
• Ky ambient është i ideuar për çifte ose individë që preferojnë të jetojnë vetëm
• Në cmim përfshihet edhe interneti
• Kontaktoni me ne për detaje të mëtejshme!