Menu

Qera, Pjesë Vile 1+1, Blloku Vilave Selitë, Tiranë - 290€ | 45 m²

Vasil Shanto Tirana

290 € / month

Status

For Rent

Type

Apartment

Reference

ULT1008

1

1

Description

Të dhëna mbi Shtëpinë :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet me Dritare
● Kati 1
● 45 m2

Cilësime të tjera:
Shtëpia ndodhet në katin 1 të një shtëpie private dhe është plotësisht e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!