click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Aleks Nikolli

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (45)
Apartament (36)
Dupleks (1)
Dyqan (1)
Garsoniere (2)
Komerciale (4)
Rezidenciale (37)
Tokë (2)
Shitje

Shiten, 2 Dyqane, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë

€ 90,000
Shiten 2 dyqane pranë sheshit Shqiponja. Dyqanet ndodhen në katin zero dhe kanë sipërfaqe totale 80 m2. Të dy dyqan [more]
Shiten 2 dyqane pranë sheshit Shqiponja. Dyqanet ndodhen në katin zero dhe kanë sipërfaqe totale 80 m2. Të dy dyqan [more]
80 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tahsim, ...

€ 62,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Hoxha Tahsim pranë Xhamllikut. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati t [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Hoxha Tahsim pranë Xhamllikut. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati t [more]
1 1 62 m2detaje
Shitje

Shiten, Dy Apartamente 1+1, Rruga Artan Lenj...

€ 110,000
Shiten dy apartamente 1+1 te Inxhinieria e Ndërtimit. Apartamenti ka qënë 3+1 dhe është ndarë në dy hyrje për efekt [more]
Shiten dy apartamente 1+1 te Inxhinieria e Ndërtimit. Apartamenti ka qënë 3+1 dhe është ndarë në dy hyrje për efekt [more]
124 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan dR...

€ 42,500
Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zhan d’Ark. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 47 m2. A [more]
Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zhan d’Ark. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 47 m2. A [more]
1 1 47 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

€ 70,000
Shitet apartament 2+1 në Astir te Rruga Loni Ligori. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me [more]
Shitet apartament 2+1 në Astir te Rruga Loni Ligori. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me [more]
2 1 87 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Astir, Tiranë

€ 93,000
Shitet apartament 3+1 në Astir te Rruga Loni Ligori. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim të një pallati me [more]
Shitet apartament 3+1 në Astir te Rruga Loni Ligori. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim të një pallati me [more]
3 1 133 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

€ 83,000
Shitet apartament 2+1 pranë Vilës L në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Vilës L në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka [more]
2 2 119 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama, Tira...

€ 76,000
Shitet apartament 2+1 pranë Hipotekës. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Hipotekës. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
2 1 76 m2detaje
Shitje

Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë

€ 100,000
Shitet tokë pranë Ardenos në Kashar. Toka ka sipërfaqe prej 714 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë [more]
Shitet tokë pranë Ardenos në Kashar. Toka ka sipërfaqe prej 714 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë [more]
714 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Astir, Tiranë

€ 57,000
Shitet apartament 1+1, e adaptuar në 2+1 në Astir te dy Palmat. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pa [more]
Shitet apartament 1+1, e adaptuar në 2+1 në Astir te dy Palmat. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pa [more]
1 1 78 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat