click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Armando Sulaj

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (59)
Apartament (42)
Dyqan (3)
Garsoniere (1)
Komerciale (11)
Rezidenciale (46)
Shtepi Private (2)
Tokë (2)
Truall (1)
Vila (1)

Qera, Ambjent për zyrë, Rruga e Elbasanit, T...

€ 500
Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ambasadës Amerikane. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashen [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ambasadës Amerikane. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashen [more]
100 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 450
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apa [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apa [more]
2 1 85 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjolle...

€ 135,000
Shitet apartament 2+1 pranë Mondialit. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Mondialit. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
2 2 117 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Qendër, Tiranë

€ 92,000
Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionua [more]
Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionua [more]
39 m2detaje
Shitje

Shitet, Tokë, Vorë, Tiranë

€ 65,000
Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. [more]
Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. [more]
1,200 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Fortuzi, Tiran...

€ 140,000
Shitet apartament 3+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipë [more]
Shitet apartament 3+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipë [more]
3 2 124 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Cur...

€ 62,000
Shitet apartament 1+1 pranë Maternitetit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashe [more]
Shitet apartament 1+1 pranë Maternitetit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashe [more]
1 1 62 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 120,000
Shitet apartament 3+1 në Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 122 m2. Apartamenti ka [more]
Shitet apartament 3+1 në Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 122 m2. Apartamenti ka [more]
3 1 122 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Ferit Xhajko, ...

€ 62,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 69 m2. Apartament [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 69 m2. Apartament [more]
1 2 69 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, ...

€ 66,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 82.5 m2. Apartame [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 82.5 m2. Apartame [more]
2 1 83 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat