click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Eduart Shqefni

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (24)
Apartament (12)
Dupleks (1)
Dyqan (2)
Komerciale (5)
Rezidenciale (19)
Shtepi Private (2)
Vila (4)
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tir...

€ 92,000
Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri pa ashensor d [more]
Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri pa ashensor d [more]
2 1 100 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Naim Frashëri,...

€ 84,000
Shitet apartament 2+1 pranë Mozaikut. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti ka [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Mozaikut. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti ka [more]
2 1 80 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, ...

€ 90,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor [more]
2 1 100 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kosovarëve, ...

€ 144,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me dy ashensore dhe [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me dy ashensore dhe [more]
2 2 90 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Rruga Riza Cerova, ...

€ 264,000
Shitet ambjent biznesi te Rruga Riza Cerova. Ambjenti ndodhet buzë rruge, ka sipërfaqe 66 m2 dhe përdoret si lokal. [more]
Shitet ambjent biznesi te Rruga Riza Cerova. Ambjenti ndodhet buzë rruge, ka sipërfaqe 66 m2 dhe përdoret si lokal. [more]
66 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 1,400
Jepet me qera vilë pranë Globit te Rruga e Kavajës. Vila ka strukturë dy katëshe dhe ka sipërfaqe 246 m2. Vila ësht [more]
Jepet me qera vilë pranë Globit te Rruga e Kavajës. Vila ka strukturë dy katëshe dhe ka sipërfaqe 246 m2. Vila ësht [more]
4 3 246 m2detaje

Qera, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 3+1 te Rruga Bardhok Biba. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile dhe ka sipërfaq [more]
Jepet me qera apartament 3+1 te Rruga Bardhok Biba. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile dhe ka sipërfaq [more]
3 1 100 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 80,000
Shitet ambjent te Rruga e Kavajës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 80 m2. Ambjenti ka organizim [more]
Shitet ambjent te Rruga e Kavajës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 80 m2. Ambjenti ka organizim [more]
1 80 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, Tiranë

€ 49,000
Shitet apartament 1+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati pa ashensor dhe ka sipërfaq [more]
Shitet apartament 1+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati pa ashensor dhe ka sipërfaq [more]
1 1 51 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 4+1, Kompleksi Kontakt, T...

€ 246,000
Shitet apartament 4+1 te Kompleksi Kontakt. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dh [more]
Shitet apartament 4+1 te Kompleksi Kontakt. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dh [more]
3 3 205 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat