click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Erdi Oshafi

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (42)
Apartament (19)
Dupleks (3)
Dyqan (2)
Garazh (2)
Komerciale (13)
Rezidenciale (29)
Shtepi Private (1)
Vila (4)
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

€ 104,500
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Rezidencial ”Tirana Uptown”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt d [more]
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Rezidencial ”Tirana Uptown”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt d [more]
2 2 105 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Zirkon, Ti...

€ 85,000
Shitet apartament 1+1 te Kompleksi Zirkon te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të [more]
Shitet apartament 1+1 te Kompleksi Zirkon te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të [more]
1 1 67 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashenso [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashenso [more]
2 1 80 m2detaje

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Kongresi i Man...

€ 100,000
Shitet apartament 3+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues [more]
Shitet apartament 3+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues [more]
3 1 95 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, Tir...

€ 650
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor [more]
2 1 110 m2detaje

Qera, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit, ...

€ 550
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Zirkon. Ambjenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Zirkon. Ambjenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
2 2 110 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, T...

€ 150,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensore dhe k [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensore dhe k [more]
2 1 110 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

€ 180,000
Shitet apartament 2+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96 [more]
Shitet apartament 2+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96 [more]
2 1 97 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, Tiranë

€ 100,000
Shitet apartament 1+1 dhe mundësi adaptimi në 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati [more]
Shitet apartament 1+1 dhe mundësi adaptimi në 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati [more]
1 1 88 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 220,000
Shitet apartament 2+1 dhe mundësi adaptimi në 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tetë banim të një pa [more]
Shitet apartament 2+1 dhe mundësi adaptimi në 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tetë banim të një pa [more]
2 2 166 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat