click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Juxhin Zaimi

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (39)
Apartament (17)
Bar/Restorant (1)
Dupleks (3)
Dyqan (2)
Komerciale (5)
Rezidenciale (29)
Shtepi Private (1)
Tokë (5)
Truall (2)
Vila (5)
Shitje

Qera, Ambjent Biznesi, Kodra e Priftit, Tira...

€ 100,000
Jepet me qera ambjent biznesi te Kodra e Priftit. Ambjenti  ka një sipërfaqe prej 124.4 m2 dhe ofron një mundësi të [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Kodra e Priftit. Ambjenti  ka një sipërfaqe prej 124.4 m2 dhe ofron një mundësi të [more]
124 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

€ 80,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Teleferikut në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri m [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Teleferikut në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri m [more]
2 2 102 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Man...

€ 95,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me a [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me a [more]
2 2 104 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Man...

€ 93,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me a [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me a [more]
2 1 100 m2detaje

Shitet, Dyqan, Rruga Kongresi i Manastirit, ...

€ 400,000
Shitet dyqan buzë rrugës kryesore te kopmleksi i ri në Rrugën Kongresi i Manastirit. Dyqani ka sipërfaqe 100 m2 dhe [more]
Shitet dyqan buzë rrugës kryesore te kopmleksi i ri në Rrugën Kongresi i Manastirit. Dyqani ka sipërfaqe 100 m2 dhe [more]
100 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Zirkon, Ti...

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 te Rezidenca Zirkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dh [more]
Shitet apartament 2+1 te Rezidenca Zirkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dh [more]
2 2 116 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Jordan Misja, Tiranë

€ 70,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartame [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartame [more]
2 1 74 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 130,000
Shitet vilë në Farkë. Vila është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 150 m2 , truall 250 m2. Vila ka [more]
Shitet vilë në Farkë. Vila është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 150 m2 , truall 250 m2. Vila ka [more]
3 2 400 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

€ 88,000
Shitet apartament 1+1 pranë 9-katësheve. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 pranë 9-katësheve. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
1 1 66 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Qendër, Tiranë

€ 650,000
Shitet ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfa [more]
Shitet ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfa [more]
538 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat