click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Mariglen Aliaj

Agent |

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (21)
Apartament (15)
Garsoniere (1)
Komerciale (3)
Rezidenciale (16)
Tokë (1)
Vila (1)
Qira

Qera, Garsoniere, Irfan Tomini, Tiranë

€ 250
Të dhëna mbi garsonieren : Kati 1 40 m2 Kondicioner Tualet me Dritare Garsonieria është e mobiluar dhe është e disp [more]
Të dhëna mbi garsonieren : Kati 1 40 m2 Kondicioner Tualet me Dritare Garsonieria është e mobiluar dhe është e disp [more]
1 1 40 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambient, Vasil Shanto, Tiranë

€ 80,000
Të dhëna mbi dyqanin : 50 m2 Kati 0 1 tualet Cilësime të tjera: Ambienti  është i përshtatshëm për tipologji të ndr [more]
Të dhëna mbi dyqanin : 50 m2 Kati 0 1 tualet Cilësime të tjera: Ambienti  është i përshtatshëm për tipologji të ndr [more]
1 50 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Irfan Tomini, ...

€ 83,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie Ambient Gatimi i  Vecuar Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Kati 4 (jo i fun [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie Ambient Gatimi i  Vecuar Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Kati 4 (jo i fun [more]
1 1 59 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 450
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Kati 2 Kat vile [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Kati 2 Kat vile [more]
2 1 90 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Don Bosko, Tiranë

€ 550
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 3 Dhoma Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Parket Kondici [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 3 Dhoma Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Parket Kondici [more]
3 1 120 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, Tiranë

€ 92,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Parket Kondicion [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Parket Kondicion [more]
1 1 79 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Rruga Bardhyl, Tiranë

€ 1,300
Vila  ka sipërfaqe totale prej 249 m2 dhe secili kat ka sipërfaqe 80 m2. Vila  organizohet në 2 kate dhe secili kat [more]
Vila  ka sipërfaqe totale prej 249 m2 dhe secili kat ka sipërfaqe 80 m2. Vila  organizohet në 2 kate dhe secili kat [more]
4 2 249 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Irfan Tomini, ...

€ 78,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Kondicioner Ka [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Kondicioner Ka [more]
2 1 78 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Bruci, Tir...

€ 150,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualet Me Dritare 2 Ballkone Kati 1 As [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualet Me Dritare 2 Ballkone Kati 1 As [more]
2 2 107 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Irfan Tomini, ...

€ 85,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Verande Kondicio [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me Dritare Ballkon Verande Kondicio [more]
1 1 58 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat