click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Mario Mataj

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (109)
Apartament (85)
Dupleks (6)
Komerciale (7)
Rezidenciale (101)
Shtepi Private (2)
Vila (8)
Zyre (1)

Qera, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, Tir...

€ 280
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe [more]
2 1 80 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tira...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Kristal Center. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ash [more]
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Kristal Center. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ash [more]
2 1 90 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë

€ 91,000
Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka  [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka  [more]
2 2 99 m2detaje
Shitje

Shitet, Dupleks 4+1, Kompleksi Dinamo, Tiran...

€ 375,000
Shitet dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipërfaqe 300 m2. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i parë përbëhet n [more]
Shitet dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipërfaqe 300 m2. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i parë përbëhet n [more]
4 2 300 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

€ 310,000
Shitet apartament 2+1 te Turdiu Center në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor [more]
Shitet apartament 2+1 te Turdiu Center në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor [more]
2 2 120 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Teodor Keko, T...

€ 83,000
Shitet apartament 2+1 i konvertuar në 3+1 pranë fabrikës së miellit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një p [more]
Shitet apartament 2+1 i konvertuar në 3+1 pranë fabrikës së miellit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një p [more]
3 2 104 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Dinamo, Tira...

€ 1,000
Jepet me qera apartament 3+1 te Kompleksi Dinamo. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ash [more]
Jepet me qera apartament 3+1 te Kompleksi Dinamo. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ash [more]
3 2 170 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Rruga Musa Agolli, Tir...

€ 350
Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Musa Agolli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me as [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Musa Agolli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me as [more]
1 1 75 m2detaje
Qira

Qera, Dupleks 4+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë

€ 1,300
Jepet me qera dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipërfaqe 300 m2. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i parë për [more]
Jepet me qera dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipërfaqe 300 m2. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i parë për [more]
4 2 300 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kosovarëve, ...

€ 375,000
Shitet apartament papafingo 2+1 te Rruga e Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 300 m [more]
Shitet apartament papafingo 2+1 te Rruga e Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 300 m [more]
2 1 300 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat