click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Orneli Yzeiraj

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (15)
Apartament (10)
Dyqan (1)
Komerciale (3)
Rezidenciale (12)
Vila (2)

Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Muhamet Gjolles...

€ 1,100
Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Muhamet Gjollesha. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 100 m2. [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Muhamet Gjollesha. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 100 m2. [more]
100 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 135,000
Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti  për [more]
Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti  për [more]
2 1 72 m2detaje
Qira

Qera, Dyqan, Myslym Shyri, Tiranë

€ 850
Jepet me qera dyqan te Myslym Shyri. Dyqani ka sipërfaqe 50 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na [more]
Jepet me qera dyqan te Myslym Shyri. Dyqani ka sipërfaqe 50 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na [more]
1 50 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Bulevardi Zogu I, Tir...

€ 1,500
Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ka sipërfaqe 63 m2 dhe ofron një mundësi të mirë invest [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ka sipërfaqe 63 m2 dhe ofron një mundësi të mirë invest [more]
1 63 m2detaje

Qera, Apartament 4+1, Rruga Kongresi i Manas...

€ 600
Jepet me qera apartament 4+1 te Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 120 m2. [more]
Jepet me qera apartament 4+1 te Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 120 m2. [more]
4 2 120 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Shkozë, Tiranë

€ 68,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Ali Shefqeni. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor d [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Ali Shefqeni. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor d [more]
2 2 114 m2detaje

Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 550
Jepet me qera kati i dytë i një vile te Vilat Gjermane. Ambjenti është i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëko [more]
Jepet me qera kati i dytë i një vile te Vilat Gjermane. Ambjenti është i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëko [more]
2 2 130 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 3+1 te 5 Maji . Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 3+1 te 5 Maji . Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
2 2 120 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Bogdanëve, Tir...

€ 700
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Bogdanëve. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashen [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Bogdanëve. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashen [more]
2 2 100 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Ti...

€ 99,000
Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin pestë dhe ka sipërfaqe 81 m2. Apartamenti k [more]
Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin pestë dhe ka sipërfaqe 81 m2. Apartamenti k [more]
2 1 81 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat