click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Rexhep Bica

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (112)
Apartament (92)
Dyqan (2)
Garazh (1)
Garsoniere (1)
Komerciale (11)
Rezidenciale (99)
Truall (1)
Vila (5)
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, T...

€ 139,000
Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashens [more]
Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashens [more]
2 2 102 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Ti...

€ 145,000
Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin shtatë të një pallati me ashensor dhe sipër [more]
Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin shtatë të një pallati me ashensor dhe sipër [more]
3 2 136 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

€ 32,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Ramazan Gaxherri. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashen [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Ramazan Gaxherri. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashen [more]
1 1 58 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 63,000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka orga [more]
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka orga [more]
2 1 72 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Pazari i Ri, Tiranë

€ 150,000
Shitet ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xhami dhe [more]
Shitet ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xhami dhe [more]
1 73 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Pazari i Ri, Tiranë

€ 400
Jepet me qera ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xh [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xh [more]
1 73 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durrësi, T...

€ 62,000
Shitet apartament 2+1 te Restorant Durrësi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim dhe ka sipërfaqe 63 m2. Apa [more]
Shitet apartament 2+1 te Restorant Durrësi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim dhe ka sipërfaqe 63 m2. Apa [more]
1 1 63 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, T...

€ 86,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe [more]
1 1 78 m2detaje

Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit, Tir...

€ 285
Jepet me qera apartament 1+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashenso [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashenso [more]
1 1 60 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Rruga Asim Vokshi, Tiranë

€ 250,000
Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndë [more]
Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndë [more]
3 3 409 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat