click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para
Your search results

Urban Real Estate

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (364)
Apartament (256)
Bar/Restorant (2)
Dupleks (8)
Dyqan (12)
Garazh (1)
Garsoniere (3)
Komerciale (51)
Rezidenciale (302)
Shtepi Private (7)
Tokë (7)
Truall (4)
Vila (25)
Zyre (1)
Qira

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 200
Jepet me qera apartament 1+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartame [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartame [more]
1 1 56 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Don Bosko, Tiranë

€ 155,000
Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2. Shtëpia ka orientim perënd [more]
Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2. Shtëpia ka orientim perënd [more]
3 2 241 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Laprakë, Tiranë

€ 205,000
Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është t [more]
Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është t [more]
5 3 185 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tir...

€ 1,800
Jepet me qera apartament 2+1 te Nobis. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Nobis. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka [more]
2 2 126 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Don Bosko, Tiranë

€ 148,000
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
3 2 141 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Muzaket, Tiran...

€ 55,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
1 1 65 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Demir Progri, ...

€ 75,000
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
2 1 91 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 250
Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamen [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamen [more]
1 1 50 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Gjon Buzuku, T...

€ 51,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
1 1 64 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë

€ 450
Jepet me qera apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e tretët të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e tretët të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
3 2 120 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat