€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

€ 2,600
Qender, ,
add to favorites
271

Pershkrim

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër plus një post parkimi. Ambjenti ndodhet në katin 14-të të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 181 m2 plus 207 m2 verandë. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, orientim që ka është jug-lindje-veri dhe përbëhet nga katër ambjente të brendshme dhe tre tualete. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33793
Cmimi: € 2,600
Siperfaqa: 388 m2
Dhoma: 4
Tualet: 3
Kati: 14

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Ambjent për zyrë, Rruga e Elbasanit, T...

€ 500
Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ambasadës Amerikane. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashen [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ambasadës Amerikane. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashen [more]
100 m2detaje

Qera, Ambjent për zyrë, Rruga e Bogdanëve, T...

€ 190
Jepet me qera ambjent për zyrë te Rruga e Bogdanëve. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 33 m2. Ambje [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë te Rruga e Bogdanëve. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 33 m2. Ambje [more]
1 33 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent, Zogu i Zi, Tiranë

€ 2,000
Jepet me qera ambjent komercial te Zogu i Zi pranë Ring Center. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin e p [more]
Jepet me qera ambjent komercial te Zogu i Zi pranë Ring Center. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin e p [more]
3 290 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent për zyra, Bulevardi Zogu I, Ti...

€ 600
Jepet me qera ambjent për zyra me post parkimi të përfshirë përballë Ministrisë së Drejtësisë. Ambjenti ndodhet në [more]
Jepet me qera ambjent për zyra me post parkimi të përfshirë përballë Ministrisë së Drejtësisë. Ambjenti ndodhet në [more]
105 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat