Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër plus një post parkimi. Ambjenti ndodhet në katin 14-të të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 181 m2 plus 207 m2 verandë. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, orientim që ka është jug-lindje-veri dhe përbëhet nga katër ambjente të brendshme dhe … Continue reading Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë