€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent Biznesi, Rruga 5 Maji, Tiranë

€ 2,500
Rruga 5 Maji, ,
add to favorites
185

Pershkrim

Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga 5 Maji. Ambjenti ndodhet buzë rrugës në katin e parë të një godine dykatëshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 220 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, përbëhet nga gjashtë dhoma, tre tualete, hapësirë recepsioni, totalisht e investuar dhe e përshtatshme për lloj të ndryshme biznesi .Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33147
Cmimi: € 2,500
Siperfaqa: 220 m2
Dhoma: 6
Tualet: 3
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Qendër, Tiranë

€ 600
Jepet me qera ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 120 m2. Ambjent [more]
Jepet me qera ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 120 m2. Ambjent [more]
120 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 1,800
Jepet me qera ambjent biznesi te 21 Dhjetori. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin e dytë dhe ka një sip [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te 21 Dhjetori. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin e dytë dhe ka një sip [more]
100 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 2,300
Jepet me qera ambjent biznesi te 21 Dhjetori. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka një sipërfaqe prej 40m2. [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te 21 Dhjetori. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka një sipërfaqe prej 40m2. [more]
1 40 m2detaje

Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Lushn...

€ 350
Jepet me qera apartament për zyra te Rruga Kongresi i Lushnjes pranë 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet në katin e d [more]
Jepet me qera apartament për zyra te Rruga Kongresi i Lushnjes pranë 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet në katin e d [more]
1 1 76 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat