€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë

€ 1,100
Rruga Muhamet Gjollesha, ,
add to favorites
32

Pershkrim

Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Muhamet Gjollesha. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Ambjenti është me pamje nga rruga kryesore dhe ka fasadë xhami. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40453
Cmimi: € 1,100
Siperfaqa: 100 m2
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Komuna e Parisit, Tir...

€ 4,000
Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sip [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sip [more]
4 400 m2detaje
Qira

Qera, Dyqan, Myslym Shyri, Tiranë

€ 850
Jepet me qera dyqan te Myslym Shyri. Dyqani ka sipërfaqe 50 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na [more]
Jepet me qera dyqan te Myslym Shyri. Dyqani ka sipërfaqe 50 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na [more]
1 50 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Bulevardi Zogu I, Tir...

€ 1,500
Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ka sipërfaqe 63 m2 dhe ofron një mundësi të mirë invest [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ka sipërfaqe 63 m2 dhe ofron një mundësi të mirë invest [more]
1 63 m2detaje
Qira

Qera, Dyqan, Qendër, Tiranë

€ 500
Jepet me qera dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 55 m2. Për informacione m [more]
Jepet me qera dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 55 m2. Për informacione m [more]
55 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat