€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent, Bulevardi Zhan D’Ark, Tiranë

€ 500
Bulevardi Zhan D'Ark, ,
add to favorites
666

Pershkrim

Jepet me qera ambjent për zyra pranë Ministrisë së Jashtme. Ambjenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 145 m2. Ambjenti është bosh, ka dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Bulevardi Zhan D'Ark
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40187
Cmimi: € 500
Siperfaqa: 145 m2
Dhoma: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Ambjent, Myslym Shyri, Tiranë

€ 600
Jepet me qera ambjent te Myslym Shyri. Ambjenti është i organizuar në 3+1, ndodhet në katin e tretë të një pallati [more]
Jepet me qera ambjent te Myslym Shyri. Ambjenti është i organizuar në 3+1, ndodhet në katin e tretë të një pallati [more]
100 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent, Kompleksi Green City, Tiranë

€ 270
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 45 m2. Ambjenti ësht [more]
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 45 m2. Ambjenti ësht [more]
1 45 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent për zyrë, Rruga Abdi Toptani, ...

€ 280
Jepet me qera ambjent për zyrë përballë Toptanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 35 m2. Për info [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë përballë Toptanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 35 m2. Për info [more]
35 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent, Piazza, Tiranë

€ 1,200
Jepet me qera ambjent në Qendër te Piazza. Ambjenti ka sipërfaqe 130 m2 dhe është i përshtatshëm për qendër estetik [more]
Jepet me qera ambjent në Qendër te Piazza. Ambjenti ka sipërfaqe 130 m2 dhe është i përshtatshëm për qendër estetik [more]
130 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat