Qera, Ambjent, Bulevardi Zhan D’Ark, Tiranë

Jepet me qera ambjent për zyra pranë Ministrisë së Jashtme. Ambjenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 145 m2. Ambjenti është bosh, ka dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!