€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

€ 5,200
Qender, ,
add to favorites
357

Pershkrim

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin tretë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 375 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft favorshëm dhe përbëhet nga nëntë ambjente të brendshme, tre tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33831
Cmimi: € 5,200
Siperfaqa: 375 m2
Dhoma: 9
Tualet: 3
Kati: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Muhamet Gjolles...

€ 1,100
Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Muhamet Gjollesha. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 100 m2. [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Muhamet Gjollesha. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 100 m2. [more]
100 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Komuna e Parisit, Tir...

€ 4,000
Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sip [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sip [more]
4 400 m2detaje
Qira

Qera, Dyqan, Myslym Shyri, Tiranë

€ 850
Jepet me qera dyqan te Myslym Shyri. Dyqani ka sipërfaqe 50 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na [more]
Jepet me qera dyqan te Myslym Shyri. Dyqani ka sipërfaqe 50 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na [more]
1 50 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Bulevardi Zogu I, Tir...

€ 1,500
Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ka sipërfaqe 63 m2 dhe ofron një mundësi të mirë invest [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ka sipërfaqe 63 m2 dhe ofron një mundësi të mirë invest [more]
1 63 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat