€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

€ 1,100
Qendër, ,
add to favorites
97

Pershkrim

Jepet me qera ambjent pranë Taiwanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 133 m2. Ambjenti është i investuar dhe shumë i përshtatshëm për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Qendër
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 43220
Cmimi: € 1,100
Siperfaqa: 133 m2
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Ambjent për zyrë, Ish Ekspozita, Tiran...

€ 330
Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ish Ekspozitës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë buzë rruge dhe ka sipërfaqe [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ish Ekspozitës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë buzë rruge dhe ka sipërfaqe [more]
90 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent për zyrë, Zogu i Zi, Tiranë

€ 400
Jepet me qera ambjent për zyrë te Zogu i Zi. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 75.5 m2. Për informa [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë te Zogu i Zi. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 75.5 m2. Për informa [more]
1 76 m2detaje
Qira

Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë

€ 500
Jepet me qera ambjent te Vasil Shanto. Ambjenti është i organizuar në 2+1, ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaq [more]
Jepet me qera ambjent te Vasil Shanto. Ambjenti është i organizuar në 2+1, ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaq [more]
1 60 m2detaje

Qera, Ambjent, Galeria ETC, Tiranë

€ 600
Jepet me qera ambjent mbrapa Galerisë ETC. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 65 m2. Ambjenti është [more]
Jepet me qera ambjent mbrapa Galerisë ETC. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 65 m2. Ambjenti është [more]
1 65 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat