€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi ASL, Tiranë

€ 280
Kompleksi ASL, ,
add to favorites
60

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi ASL. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Kompleksi ASL
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44398
Cmimi: € 280
Siperfaqa: 65 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 600
Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor [more]
1 2 105 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

€ 260
Jepet me qera apartament 1+1 në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka [more]
Jepet me qera apartament 1+1 në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka [more]
1 1 70 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

€ 370
Jepet me qera apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipë [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipë [more]
2 2 106 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Rruga Fortuzi, Tiranë

€ 300
Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka [more]
1 1 55 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat