€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 600
Pazari i Ri, ,
add to favorites
135

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 plus post parkimi te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Çmimi i diskutueshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Pazari i Ri
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44884
Cmimi: € 600
Siperfaqa: 105 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 2
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin pestë të një pallati me ashensor dh [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin pestë të një pallati me ashensor dh [more]
2 1 85 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tir...

€ 900
Jepet me qera apartament 2+1 plus post parkimi te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pa [more]
Jepet me qera apartament 2+1 plus post parkimi te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pa [more]
2 1 95 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tir...

€ 1,000
Jepet me qera apartament 2+1 plus post parkimi te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pa [more]
Jepet me qera apartament 2+1 plus post parkimi te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pa [more]
2 1 100 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Vilat Gjermane, Tiranë

€ 600
Jepet me qera apartament 2+1 te Vilat Gjermane. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një vile dhe ka sipërfaqe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Vilat Gjermane. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një vile dhe ka sipërfaqe [more]
2 2 140 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat