€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

€ 300
Qender, ,
add to favorites
322

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës pranë Bankës së Shqipërisë. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, ka një sipërfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor. Përbëhet nga një korridor, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Mobilimi është shumë i mirë dhe zona ku ndodhet ofron shumë facilitete .Na kontaktoni për më shumë informacione.

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 29502
Cmimi: € 300
Siperfaqa: 54 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 plus garazh në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati m [more]
Jepet me qera apartament 2+1 plus garazh në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati m [more]
2 1 85 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 plus një post parkimi te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një [more]
Jepet me qera apartament 2+1 plus një post parkimi te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një [more]
2 1 80 m2detaje

Qera, Apartament 1+1, Rruga Tefta Tashko, Ti...

€ 450
Jepet me qera apartament 1+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashe [more]
Jepet me qera apartament 1+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashe [more]
1 1 67 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga Tefta Tashko, Ti...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ash [more]
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ash [more]
2 1 90 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat