Qera, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës pranë Bankës së Shqipërisë. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, ka një sipërfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor. Përbëhet nga një korridor, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Mobilimi është shumë i … Continue reading Qera, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë