€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori di Bosco, Tiranë

€ 400
Kompleksi Fiori di Bosco, ,
add to favorites
202

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi Fiori di Bosco. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 90 m2. Apartamenti është i mobiluar, i pabanuar më parë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Kompleksi Fiori di Bosco
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 32034
Cmimi: € 400
Siperfaqa: 85 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Gjergj Fisht...

€ 260
Jepet me qera apartament 1+1 pranë Hilton. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor [more]
Jepet me qera apartament 1+1 pranë Hilton. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor [more]
1 1 70 m2detaje
Qira

Shitet, Apartament 1+1, Siri Kodra, Tiranë

€ 76,500
Shitet apartament 1+1 , mundësi adoptimi 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 90 [more]
Shitet apartament 1+1 , mundësi adoptimi 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 90 [more]
1 1 90 m2detaje
Qira

Shitet, Apartament 1+1, Brryli, Tiranë

€ 68,000
Shitet apartament 1+1 te Brryli përballë me maternitetin e ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati [more]
Shitet apartament 1+1 te Brryli përballë me maternitetin e ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati [more]
1 1 68 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

€ 330
Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashen [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashen [more]
2 1 100 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat