Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori di Bosco, Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi Fiori di Bosco. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 90 m2. Apartamenti është i mobiluar, i pabanuar më parë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të … Continue reading Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori di Bosco, Tiranë