€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

€ 480
Rruga Abdyl Frashëri, ,
add to favorites
112

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Abdyl Frashëri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 93 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është plotësisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, përbëhet nga  korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe tre ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Abdyl Frashëri
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 35328
Cmimi: € 480
Siperfaqa: 93 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 200
Jepet me qera apartament 1+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartame [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartame [more]
1 1 56 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tir...

€ 1,800
Jepet me qera apartament 2+1 te Nobis. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Nobis. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka [more]
2 2 126 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 250
Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamen [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamen [more]
1 1 50 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë

€ 450
Jepet me qera apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e tretët të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e tretët të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
3 2 120 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat