€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 700
Rruga e Elbasanit, ,
add to favorites
109

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i shtruar me parket dhe është totalisht i investuar dhe i mobiluar në luks. Apartamenti përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 38669
Cmimi: € 700
Siperfaqa: 120 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 450
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apa [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apa [more]
2 1 85 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Bulevardit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashen [more]
Jepet me qera apartament 2+1 pranë Bulevardit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashen [more]
2 1 104 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 250
Jepet me qera apartament 3+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 3+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apar [more]
1 90 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tiran...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe [more]
2 1 120 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat