€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Rruga Him Kolli, Tiranë

€ 850
Rruga Him Kolli, ,
add to favorites
11

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Him Kolli pranë Kishës Katolike. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 114 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, përbëhet nga salloni i ndenjes mjaft i bollshëm, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një depo, një tualet dhe një ballkon. Në çmim përfshihen edhe taksat. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Him Kolli
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 35288
Cmimi: € 850
Siperfaqa: 114 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

€ 480
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Abdyl Frashëri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashen [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Abdyl Frashëri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashen [more]
2 1 93 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor d [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor d [more]
1 1 82 m2detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, Tir...

€ 280
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe [more]
2 1 80 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

€ 300
Jepet me qera apartament 1+1 te 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe k [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe k [more]
1 1 60 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat