€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë

€ 700
Rruga Qemal Stafa, ,
add to favorites
109

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 plus post parkimi te Rruga Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 103 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Qemal Stafa
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 45943
Cmimi: € 700
Siperfaqa: 103 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

€ 350
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 2 Ashenso [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 2 Ashenso [more]
2 1 98 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi, Tiranë

€ 600
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualete Ballkon Kati 4 2 Ashensore 120 [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualete Ballkon Kati 4 2 Ashensore 120 [more]
2 2 120 m2detaje

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji, ...

€ 650
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet Ballkon Kati 2 Ashensor 71 m2 Cilës [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet Ballkon Kati 2 Ashensor 71 m2 Cilës [more]
1 1 71 m2detaje

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë

€ 300
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 3 Dhoma Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 3 120 m2 [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 3 Dhoma Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 3 120 m2 [more]
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat