Qera, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e tretët të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos … Continue reading Qera, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë