€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 500
Myslym Shyri, ,
add to favorites
344

Pershkrim

Jepet me qera apartament 3+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientim lindje-perëndim. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Myslym Shyri
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33883
Cmimi: € 500
Siperfaqa: 100 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

€ 1,000
Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me dy ashensore dhe ka [more]
Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me dy ashensore dhe ka [more]
3 3 145 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

€ 450
Jepet me qera apartament 1+1 në Qendër pranë Galerisë. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri m [more]
Jepet me qera apartament 1+1 në Qendër pranë Galerisë. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri m [more]
1 1 65 m2detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tira...

€ 450
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashe [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashe [more]
1 1 65 m2detaje

Qera, Apartament 3+1, Rruga Donika Kastrioti...

€ 1,270
Jepet me qera apartament për zyra te Kullat Binjake. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati të ri me k [more]
Jepet me qera apartament për zyra te Kullat Binjake. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati të ri me k [more]
2 127 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat