€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Vilë, Fresku, Tiranë

€ 1,500
Fresku, ,
add to favorites
968

Pershkrim

Jepet me qera vilë te Fresku. Vila ka strukturë tre katëshe, sipërfaqe trualli 1000 m2 dhe 500 m2 ndërtim. Vila është totalisht e mobiluar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Vila organizohet nga gjashtë dhoma, gjashtë tualete dhe papafingo me dalje në verandë. Vila ofron mundësi parkimi për 10-të makina, disponon një gjeneratorë dhe të jep përshtypjen e një rezidence me një kopësht shumë të bukur dhe privatësi totale. Vila është shumë e përshtatshme për Hostel dhe Guests House. Vila jepet me qera për biznes ose për banim me çmim tjetër. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Fresku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 36289
Cmimi: € 1,500
Siperfaqa: 1,000 m2
Dhoma: 6
Tualet: 6
My details

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Other Agents

Similar Listings

Qera, Vilë, Kompleksi Colombo, Tiranë

€ 2,500
Jepet me qera vilë pranë TEG-ut. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 438 m2. Vila përbëhet [more]
Jepet me qera vilë pranë TEG-ut. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 438 m2. Vila përbëhet [more]
4 5 438 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Selitë, Tiranë

€ 1,200
Jepet me qera vilë në Selitë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 330 m2 plus 1500 m2 oborr. Vila [more]
Jepet me qera vilë në Selitë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 330 m2 plus 1500 m2 oborr. Vila [more]
5 3 330 m2detaje

Qera, Vilë, Rruga Kastriotët, Tiranë

€ 420
Jepet me qera kati i parë i një vile mbrapa terminalit të autobusave. Ambjenti ka sipërfaqe 115 m2, është totalisht [more]
Jepet me qera kati i parë i një vile mbrapa terminalit të autobusave. Ambjenti ka sipërfaqe 115 m2, është totalisht [more]
2 2 115 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Shkolla e Kuqe, Tiranë

€ 1,700
Jepet me qera vilë me bodrum te Shkolla e Kuqe. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe totale nërtimi 374 [more]
Jepet me qera vilë me bodrum te Shkolla e Kuqe. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe totale nërtimi 374 [more]
374 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat