Qera, Vilë, Fresku, Tiranë

Jepet me qera vilë te Fresku. Vila ka strukturë tre katëshe, sipërfaqe trualli 1000 m2 dhe 500 m2 ndërtim. Vila është totalisht e mobiluar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Vila organizohet nga gjashtë dhoma, gjashtë tualete dhe papafingo me dalje në verandë. Vila ofron mundësi parkimi për 10-të makina, disponon një gjeneratorë dhe të jep përshtypjen e një rezidence me një kopësht shumë … Continue reading Qera, Vilë, Fresku, Tiranë