€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Vilë, Qyteti Studenti, Tiranë

€ 2,000
Qyteti Studenti, ,
add to favorites
399

Pershkrim

Jepet me qera vilë pas Terminalit. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe 600 m2. Vila është bosh, organizohet nga gjashtë dhoma gjumi, tre dhoma ndenje dhe gatimi, pesë tualete dhe gjashtë ballkone. Vila ofron mundësi parkimi për katër makina, disponon kaldaje, panele diellore dhe ka orientim jug-perëndim. Vila është shumë e përshtatshme dhe për organizata apo fondacione. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Qyteti Studenti
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 36354
Cmimi: € 2,000
Siperfaqa: 600 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 6
Tualet: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Vilë, Sauk, Tiranë

€ 400
Jepet me qera vilë në Sauk. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe 120 m2. Vila është e mobiluar, përbëhet nga [more]
Jepet me qera vilë në Sauk. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe 120 m2. Vila është e mobiluar, përbëhet nga [more]
3 2 120 m2detaje

Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 550
Jepet me qera kati i dytë i një vile te Vilat Gjermane. Ambjenti është i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëko [more]
Jepet me qera kati i dytë i një vile te Vilat Gjermane. Ambjenti është i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëko [more]
2 2 130 m2detaje

Qera, Vilë, Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

€ 3,000
Jepet me qera vilë te Rruga 4 Dëshmorët. Vila ka strukturë katër katëshe dhe sipërfaqe totale 600 m2. Vila është e [more]
Jepet me qera vilë te Rruga 4 Dëshmorët. Vila ka strukturë katër katëshe dhe sipërfaqe totale 600 m2. Vila është e [more]
3 600 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Myslym Shyri, Tiranë

€ 1,200
Jepet me qera vilë te Myslym Shyri. Vila ka strukturë tre katëshe dhe ka sipërfaqe 300 m2. Vila është mjaft mirë e [more]
Jepet me qera vilë te Myslym Shyri. Vila ka strukturë tre katëshe dhe ka sipërfaqe 300 m2. Vila është mjaft mirë e [more]
3 300 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat