€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Vilë, Rruga Kastriotët, Tiranë

€ 420
Rruga Kastriotët, ,
add to favorites
116

Pershkrim

Jepet me qera kati i parë i një vile mbrapa terminalit të autobusave. Ambjenti ka sipërfaqe 115 m2, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, ambjenti i ndenjies me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Post parkimi i përfshirë në çmim, uji dhe internet free. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Rruga Kastriotët
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44167
Cmimi: € 420
Siperfaqa: 115 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Vilë, Kompleksi Colombo, Tiranë

€ 2,500
Jepet me qera vilë pranë TEG-ut. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 438 m2. Vila përbëhet [more]
Jepet me qera vilë pranë TEG-ut. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 438 m2. Vila përbëhet [more]
4 5 438 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Selitë, Tiranë

€ 1,200
Jepet me qera vilë në Selitë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 330 m2 plus 1500 m2 oborr. Vila [more]
Jepet me qera vilë në Selitë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 330 m2 plus 1500 m2 oborr. Vila [more]
5 3 330 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Shkolla e Kuqe, Tiranë

€ 1,700
Jepet me qera vilë me bodrum te Shkolla e Kuqe. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe totale nërtimi 374 [more]
Jepet me qera vilë me bodrum te Shkolla e Kuqe. Vila ka strukturë tre katëshe, ka një sipërfaqe totale nërtimi 374 [more]
374 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Oxhaku, Tiranë

€ 2,000
Jepet me qera vilë te Oxhaku. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe 360 m2. Vila është totalisht e mobiluar d [more]
Jepet me qera vilë te Oxhaku. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe 360 m2. Vila është totalisht e mobiluar d [more]
3 360 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat