Qera, Vilë, Rruga Kastriotët, Tiranë

Jepet me qera kati i parë i një vile mbrapa terminalit të autobusave. Ambjenti ka sipërfaqe 115 m2, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, ambjenti i ndenjies me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Post parkimi i përfshirë në çmim, uji dhe internet free. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!