€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Vilë, Tegu, Tiranë

€ 1,700
Tegu, ,
add to favorites
442

Pershkrim

Jepet me qera vilë pranë pranë Tegu-t përballë Kompleksit Colombo. Vila ka strukturë tre katëshe plus bodrum dhe ka sipërfaqe 300 m2. Vila është mjaft mirë e organizuar, ndodhet pranë rrugës kryesore dhe ofron mundësi parkimi. Vila ofron mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Tegu
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 35034
Cmimi: € 1,700
Siperfaqa: 300 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Vilë, Qyteti Studenti, Tiranë

€ 330
Jepet me qera vilë te Qyteti Studenti. Vila është e organizuar në 2+1 dhe ka sipërfaqe 120 m2. Ambjenti i brendshëm [more]
Jepet me qera vilë te Qyteti Studenti. Vila është e organizuar në 2+1 dhe ka sipërfaqe 120 m2. Ambjenti i brendshëm [more]
2 1 120 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Selitë, Tiranë

€ 750
Jepet me qera kati i parë i një vile te blloku i Vilave në Selitë. Shtëpia është 3+1, ka sipërfaqe 160 m2 dhe përbë [more]
Jepet me qera kati i parë i një vile te blloku i Vilave në Selitë. Shtëpia është 3+1, ka sipërfaqe 160 m2 dhe përbë [more]
3 1 160 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 1,400
Jepet me qera vilë pranë Globit te Rruga e Kavajës. Vila ka strukturë dy katëshe dhe ka sipërfaqe 246 m2. Vila ësht [more]
Jepet me qera vilë pranë Globit te Rruga e Kavajës. Vila ka strukturë dy katëshe dhe ka sipërfaqe 246 m2. Vila ësht [more]
4 3 246 m2detaje
Qira

Qera, Vilë, Pazari i ri, Tiranë

€ 450
Jepet me qera vilë në rrugën Tefta Tashko Koco te Pazari i Ri. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi [more]
Jepet me qera vilë në rrugën Tefta Tashko Koco te Pazari i Ri. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi [more]
3 2 250 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat