€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shiten, 3 Vila, Farkë, Tiranë

€ 450,000
Farkë, ,
add to favorites
1182

Pershkrim

Shiten tre vila në Farkë. Vilat kanë strukturë 3-katëshe dhe kanë sipërfaqe 873 m2 ndërtim dhe 1300 m2 truall. Vilat janë të organizuara në këtë mënyrë : katet zero përdoren për garazh, katet e para kanë sallon ndenje, ambient gatimi, nga një tualet, ndërsa katet e dyta kanë nga tre dhoma gjumi dhe nga një tualet. Dy nga vilat janë të mobiluara në mënyre bashkohore, ndërsa njëra nga vilat është e pamobiluar. Vilat janë të pajisura me çertifikat pronësie. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Farkë
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 30660
Cmimi: € 450,000
Siperfaqa: 2,173 m2
Dhoma: 12
Dhoma Gjumi: 9
Tualet: 6

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

5
Shitje

Shitet, Vilë, TEG, Tiranë

€ 550,000
Shitet vilë pranë TEG-ut. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe totale 360 m2. Kati i parë organizohet nga një [more]
Shitet vilë pranë TEG-ut. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe totale 360 m2. Kati i parë organizohet nga një [more]
3 3 360 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 450,000
Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila dispon [more]
Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila dispon [more]
440 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Don Bosko, Tiranë

€ 250,000
Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i o [more]
Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i o [more]
8 4 471 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Kodra e Priftit, Tiranë

€ 150,000
Shitet vilë te Kodra e Priftit pranë Unazës. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, është e organizuar në dy kate [more]
Shitet vilë te Kodra e Priftit pranë Unazës. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, është e organizuar në dy kate [more]
4 2 206 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat