Shiten, 3 Vila, Farkë, Tiranë

Shiten tre vila në Farkë. Vilat kanë strukturë 3-katëshe dhe kanë sipërfaqe 873 m2 ndërtim dhe 1300 m2 truall. Vilat janë të organizuara në këtë mënyrë : katet zero përdoren për garazh, katet e para kanë sallon ndenje, ambient gatimi, nga një tualet, ndërsa katet e dyta kanë nga tre dhoma gjumi dhe nga një tualet. Dy nga vilat janë të mobiluara në mënyre … Continue reading Shiten, 3 Vila, Farkë, Tiranë