€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shiten, Dy Apartamente 1+1, Rruga Bardhyl, Tiranë

€ 124,000
Rruga Bardhyl, ,
add to favorites
66

Pershkrim

Shiten dy apartamente 1+1 te Rruga Bardhyl. Apartamentet ndodhen në katin e katërt dhe kan sipërfaqe nga 58.6 m2, në total 117.2 m2. Apartamentet janë të bashkuara por kan çërtifikat secila më vete. Apartamentet shiten bashkë ose të ndara. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Rruga Bardhyl
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40423
Cmimi: € 124,000
Siperfaqa: 117 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

€ 65,000
Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartament [more]
Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartament [more]
1 1 64 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, T...

€ 85,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sip [more]
1 1 57 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 85,000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka s [more]
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka s [more]
2 2 103 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Cur...

€ 80,000
Shitet apartament 1+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me dy ashensore dhe ka [more]
Shitet apartament 1+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me dy ashensore dhe ka [more]
1 1 54 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat