€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shiten, Poste Parkimi, Oxhaku, Tiranë

€ 22,000
Oxhaku, ,
add to favorites
694

Pershkrim

Shiten tre poste parkimi te kryqëzimi i Oxhakut në Tiranë me sipërfaqe totale 42 m2 ku secili post ka 14 m2. Postet e parkimit mund të mund të mbyllen ose të ndahen. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shiten bashkë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Oxhaku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33096
Cmimi: € 22,000
Siperfaqa: 42 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Garazh, Blloku, Tiranë

€ 51,500
Shitet garazh te Garda e Republikës pranë Bllokut. Garazhi ka sipërfaqe 17 m2 dhe ndodhet në katin -2 të një pallat [more]
Shitet garazh te Garda e Republikës pranë Bllokut. Garazhi ka sipërfaqe 17 m2 dhe ndodhet në katin -2 të një pallat [more]
17 m2detaje
Shitje

Shitet, Garazh, Don Bosko, Tiranë

€ 10,000
Shitet garazh në Don Bosko. Garazhi ka sipërfaqe 14 m2 dhe ndodhet në katin -2. Për informacione më të detajuara mo [more]
Shitet garazh në Don Bosko. Garazhi ka sipërfaqe 14 m2 dhe ndodhet në katin -2. Për informacione më të detajuara mo [more]
14 m2detaje
Shitje

Shiten, Garazhe, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

Shiten dy garazhe te Rruga Ferit Xhajko. Garazhet kanë sipërfaqe 16.1 m2 dhe 21.8 m2. Disponojnë dokumentacion të r [more]
Shiten dy garazhe te Rruga Ferit Xhajko. Garazhet kanë sipërfaqe 16.1 m2 dhe 21.8 m2. Disponojnë dokumentacion të r [more]
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat