Shitet, Ambjent Biznesi, Don Bosko, Tiranë

Shitet lokal në Don Bosko pranë Vizion Plus. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 60 m2 plus verandë. Lokali është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe është i sapoinvestuar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!