€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Ambjent Biznesi, Kompleksi Orion, Tiranë

€ 180,000
Kompleksi Orion, ,
add to favorites
189

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi pranë Komisariatit 4. Ambjenti ndodhet në katin e parë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 150 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, klinikë, qendër estetike apo parukeri. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Kompleksi Orion
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44396
Cmimi: € 180,000
Siperfaqa: 150 m2
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Qendër, Tiranë

€ 800,000
Shitet ambjent për zyra pranë Qendrës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 400 m2. Ambjenti është i n [more]
Shitet ambjent për zyra pranë Qendrës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 400 m2. Ambjenti është i n [more]
400 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Astir, Tiranë

€ 400,000
Shitet lokal në Astir. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 160 m2 plus verandë 400 m2. Lokali është i poz [more]
Shitet lokal në Astir. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 160 m2 plus verandë 400 m2. Lokali është i poz [more]
560 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Amerikan 3, Tiranë

€ 234,000
Shitet dyqan përballë Amerikan 3. Dyqani ka sipërfaqe 130 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi [more]
Shitet dyqan përballë Amerikan 3. Dyqani ka sipërfaqe 130 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi [more]
130 m2detaje

Shitet, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit...

€ 35,000
Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit pranë kryqëzimit të unazës. Ambjenti ndodhet në katin -1 dhe ka sipër [more]
Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit pranë kryqëzimit të unazës. Ambjenti ndodhet në katin -1 dhe ka sipër [more]
109 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat