€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Ambjent Biznesi, Pazari i Ri, Tiranë

€ 150,000
Pazari i Ri, ,
add to favorites
862

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xhami dhe mund të përdoret për çfarëdolloj biznesi. Ambjenti ka dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Pazari i Ri
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 34957
Cmimi: € 150,000
Siperfaqa: 73 m2
Tualet: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Astir, Tiranë

€ 400,000
Shitet lokal në Astir. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 160 m2 plus verandë 400 m2. Lokali është i poz [more]
Shitet lokal në Astir. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 160 m2 plus verandë 400 m2. Lokali është i poz [more]
560 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Amerikan 3, Tiranë

€ 234,000
Shitet dyqan përballë Amerikan 3. Dyqani ka sipërfaqe 130 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi [more]
Shitet dyqan përballë Amerikan 3. Dyqani ka sipërfaqe 130 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi [more]
130 m2detaje

Shitet, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit...

€ 35,000
Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit pranë kryqëzimit të unazës. Ambjenti ndodhet në katin -1 dhe ka sipër [more]
Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit pranë kryqëzimit të unazës. Ambjenti ndodhet në katin -1 dhe ka sipër [more]
109 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Kompleksi Orion, Ti...

€ 180,000
Shitet ambjent biznesi pranë Komisariatit 4. Ambjenti ndodhet në katin e parë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 150 m2. A [more]
Shitet ambjent biznesi pranë Komisariatit 4. Ambjenti ndodhet në katin e parë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 150 m2. A [more]
150 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat