Shitet, Ambjent Biznesi, Pazari i Ri, Tiranë

Shitet ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xhami dhe mund të përdoret për çfarëdolloj biznesi. Ambjenti ka dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!