€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Ambjent, Qendër, Tiranë

€ 185,000
Qendër, ,
add to favorites
144

Pershkrim

Shitet ambjent pranë Taiwanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 133 m2. Ambjenti është i investuar dhe shumë i përshtatshëm për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Qendër
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 43380
Cmimi: € 185,000
Siperfaqa: 133 m2
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 145,000
Shitet dyqan te Rruga e Kavajës. Dyqani ka sipërfaqe 27 m2, është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentaci [more]
Shitet dyqan te Rruga e Kavajës. Dyqani ka sipërfaqe 27 m2, është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentaci [more]
27 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Kompleksi Orion, Ti...

€ 180,000
Shitet ambjent biznesi pranë Komisariatit 4. Ambjenti ndodhet në katin e parë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 150 m2. A [more]
Shitet ambjent biznesi pranë Komisariatit 4. Ambjenti ndodhet në katin e parë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 150 m2. A [more]
150 m2detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Yzberisht, Tiranë

€ 135,000
Shitet ambjent biznesi në Yzberisht. Ambjenti është open space dhe ka sipërfaqe 150 m2. Ambjenti mund të shfrytëzoh [more]
Shitet ambjent biznesi në Yzberisht. Ambjenti është open space dhe ka sipërfaqe 150 m2. Ambjenti mund të shfrytëzoh [more]
150 m2detaje
Shitje

Shiten, Garazhe, Materniteti i Ri, Tiranë

€ 70,000
Shitet kati -1 i një pallati pranë Maternitetit të Ri dhe ka sipërfaqe 272 m2. Me dokumentacion të rregullt hipotek [more]
Shitet kati -1 i një pallati pranë Maternitetit të Ri dhe ka sipërfaqe 272 m2. Me dokumentacion të rregullt hipotek [more]
272 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat