€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

€ 62,000
Rruga Kongresi i Manastirit, ,
add to favorites
251

Pershkrim

Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Ambjenti është shumë i përshtatshëm për zyra, për klinik, laborator etj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 35856
Cmimi: € 62,000
Siperfaqa: 70 m2
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shiten, 2 Dyqane, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë

€ 90,000
Shiten 2 dyqane pranë sheshit Shqiponja. Dyqanet ndodhen në katin zero dhe kanë sipërfaqe totale 80 m2. Të dy dyqan [more]
Shiten 2 dyqane pranë sheshit Shqiponja. Dyqanet ndodhen në katin zero dhe kanë sipërfaqe totale 80 m2. Të dy dyqan [more]
80 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Qendër, Tiranë

€ 92,000
Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionua [more]
Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionua [more]
39 m2detaje
Shitje

Qera, Ambjent Biznesi, Kodra e Priftit, Tira...

€ 100,000
Jepet me qera ambjent biznesi te Kodra e Priftit. Ambjenti  ka një sipërfaqe prej 124.4 m2 dhe ofron një mundësi të [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Kodra e Priftit. Ambjenti  ka një sipërfaqe prej 124.4 m2 dhe ofron një mundësi të [more]
124 m2detaje

Shitet, Dyqan, Rruga Kongresi i Manastirit, ...

€ 400,000
Shitet dyqan buzë rrugës kryesore te kopmleksi i ri në Rrugën Kongresi i Manastirit. Dyqani ka sipërfaqe 100 m2 dhe [more]
Shitet dyqan buzë rrugës kryesore te kopmleksi i ri në Rrugën Kongresi i Manastirit. Dyqani ka sipërfaqe 100 m2 dhe [more]
100 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat