Shitet, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Ambjenti është shumë i përshtatshëm për zyra, për klinik, laborator etj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.