€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

€ 40,000
Ali Demi, ,
add to favorites
35

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 në Ali Dem te Markata e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Ali Demi
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44776
Cmimi: € 40,000
Siperfaqa: 56 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Ish Ekspozita, Tiran...

€ 100,000
Shitet apartament 3+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipër [more]
Shitet apartament 3+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipër [more]
3 2 109 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

€ 95,000
Shitet apartament 1+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 1+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
1 1 72 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 85,000
Shitet apartament 2+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartamenti ka [more]
Shitet apartament 2+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartamenti ka [more]
2 1 74 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Irfan Tomini, ...

€ 68,000
Shitet apartament 2+1 Rruga Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipë [more]
Shitet apartament 2+1 Rruga Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipë [more]
2 1 73 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat